HC Prešov 07 - HK Gladiators Trnava 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
vylúčení: 4:7
presilovky: 0:0
oslabenia: 0:0
460 divákov

V prvej tretine mal Prešov prevahu, no najväčšiu šancu zahodil hosťujúci Stupka. Dvadsaťdva sekúnd pred prvou prestávkou, ale domáca dvojica obranca Piskura a brankár Ferjo "zariadili" vedúci gól Trnavčanov. Tí boli v druhej časti pri chuti, Vadrna ale trafil pravú žrď a ďalšie vyložené šance nedali trikrát Stupka a ani Baran. Na domácej zase zahodili tutovky v dvoch prípadoch Cmorej a Drevenák. Definitívne rozhodnutie padlo v predposlednej minúte, keď si domáci dali nešťastný "vlastný" gól, z hokejky Majera, ktorý rozhodcovia pripísali Holovičovi.

HC Xavax 46 Bardejov - HK "Stars" Nové Zámky 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Góly: 10. Baranok, 31. J. Baláž, 49. Karčak - 1. Piperek, 48. Šmálik
Rozhodovali: Sabol - Smrek, Jurko
vylúčení: 9:8, navyše: Tonkovič (Nové Zámky) 10 minút za nešportové správanie
presilovky: 1:0
1750 divákov

Posledné mužstvo tabuľky poriadne zaskočilo domácich. Keď už v 45. sekunde hostia išli do vedenia, no domáci vyrovnali pri presilovke o dvoch hráčov. V druhej časti hry sa Šarišania prebrali a zvýšená aktivita im priniesla vedenie aj zásluhou výborných zákrokov brankára Milého, ktorý zmaril niekoľko gólových šancí hostí. Dráma vyvrcholila v závere, keď v priebehu minúty hostia vyrovnali, ale domáci odpovedali gólom, potom však boli vylučovaní, ale Nové Zámky aj v hre bez brankára nedokázali vyrovnať na predĺženie.

HC Topoľčany - ŠHK 37 Piešťany 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Góly: 10. Káčer, 11. Náhlik, 44. Uhrík, 47. Drahovský - 23. Bučka, 51. Románek
Rozhodcovia: Jung - Vido, Štefík
vylúčení: 8:7, navyše: Kubo (Piešťany) 10 min za nešportové správanie
oslabenia: 0:1
437 divákov

Dukla Senica - HK Ružinov 99 Bratislava 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Góly: 12. O. Ďuriš - 23. Jastrabík, 31. P. Ďuriš, 57. Galamboš
Rozhodovali: S. Novák - M. Junek, Lugár
vylúčení: 10:6, navyše: Rusňák (Senica) 5+DKZ za napadnutie zozadu
presilovky: 1:3
665 divákov

HKM Lučenec - MHK Dolný Kubín 2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
Góly: 10. Michálik, 12. Hilšer - 40. Nátny, 50. Brcko, 51. Laco
Rozhodcovia: Jakubec - Kacej, Pauljučok
vylúčení: 6:4, navyše: Peštuka (Lučenec) 10 min za napadnutie zozadu
presilovky: 1:1
300 divákov

HK Spišská Nová Ves - HK 95 Považská Bystrica 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
Góly: 11. Staroň, 29. Čintala, 40. Novák, 54. Hudáček, 59. Smotrila - 29. Koleda, 35. Kolenič
Rozhodcovia: Halecký - Hric, Korba
vylúčení: 1:5
950 divákov

HC 07 Detva - HK Trebišov 1:7 (0:1, 0:4, 1:2)
Góly: 46. Hrčka - 14. Findura, 24. a 34. Zambori, 36. Dancsák, 38. Danko, 44. Baláž, 58. Majerník
Rozhodcovia: Babeliak - Čavojský, Bednarič
vylúčení: 7:7, navyše: Košťál 10 minm za nešportové správanie, Kentoš 10 min za nešportové správanie, Škvarka 5+DKZ za podrazenie, Ondreička 10 min za napadnutie zozadu - Leitner 10 min za napadnutie hlavy a krku
presilovky: 0:4
430 divákov

HK Dukla Michalovce - MšHK Prievidza 3:4 po sam. nájazdoch (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0, 0:1)
Góly: 20. Uličný, 32. Miľovčík, 51. Macík - 34. Žila, 39. Štefanech, 43. Trefný, rozhodujúci sam. nájazd Raček